Милена Тодорова и Кристиян Стоянов са 8-ми след дисквалификация на Франция

По-рано през деня публикувахме резултатите от спринтовата щафета, част от тазгодишното Европейско първенство за младежи в Поклюка (Словения).

Нашите биатлонисти Милена Тодорова и Кристиян Стоянов приключиха надпреварата на 9-та позиция, но след състезанието стана ясно, че отборът на Франция, който финишира втори е дисквалифициран.

Така България приключва надпреварата на 8-ма позиция в крайното класиране. Домакините от Словения ще вземат сребърните медали, а отборът на Беларус, който завърши 4-ти ще грабне бронза.

В 14:00ч. започва и класическата смесена щафета.