Календар за сезон 2021/2022 - Световна купа, IBU купа, IBU купа за младежи

Календар за сезон 2021/2022

 

 

 

   Световна купа
   Етап 1 - Йостерсунд (Швеция)
   Индивидуално 15 км, Жени Ж    2021-11-27   12:45
   Индивидуално 20 км, Мъже М    2021-11-27   16:00
   Спринт 7.5 км, Жени Ж    2021-11-28   12:00
   Спринт 10 км, Мъже М    2021-11-28   14:45
   Етап 2 - Йостерсунд (Швеция)
   Спринт 7.5 км, Жени Ж    2021-12-02   14:45
   Спринт 10 км, Мъже М    2021-12-02   17:30
   Преследване 10 км, Жени Ж    2021-12-04   14:00
   Щафета 4х7.5 км, Мъже М    2021-12-04   16:10
   Щафета 4х6 км, Жени Ж    2021-12-05   13:35
   Преследване 12.5 км, Мъже М    2021-12-05   16:15
   Етап 3 - Хохфилцен (Австрия)
   Спринт 10 км, Мъже М    2021-12-10   12:25
   Спринт 7.5 км, Жени Ж    2021-12-10   15:15
   Преследване 12.5 км, Мъже М    2021-12-11   13:15
   Щафета 4х6 км, Жени Ж    2021-12-11   15:15
   Щафета 4х7.5 км, Мъже М    2021-12-12   12:45
   Преследване 10 км, Жени Ж    2021-12-12   15:30
   Етап 4 - Анси - Льо Гран Борнан (Франция)
   Спринт 7.5 км, Жени Ж    2021-12-16   15:15
   Спринт 10 км, Мъже М    2021-12-17   15:15
   Преследване 10 км, Жени Ж    2021-12-18   14:00
   Преследване 12.5 км, Мъже М    2021-12-18   16:00
   Масов старт 12.5 км, Жени Ж    2021-12-19   13:45
   Масов старт 15 км, Мъже М    2021-12-19   15:45
   Етап 5 - Оберхоф (Германия)
   Спринт 10 км, Мъже М    2022-01-06   15:15
   Спринт 7.5 км, Жени Ж    2022-01-07   15:15
   Смесена щафета MX    2022-01-08   13:15
   Спринтова щафета MX    2022-01-08   15:45
   Преследване 12.5 км, Мъже М    2022-01-09   13:30
   Преследване 10 км, Жени Ж    2022-01-09   15:45
   Етап 6 - Руполдинг (Германия)
   Спринт 7.5 км, Жени Ж    2022-01-12   15:30
   Спринт 10 км, Мъже М    2022-01-13   15:30
   Щафета 4х6 км, Жени Ж    2022-01-14   15:30
   Щафета 4х7.5 км, Мъже М    2022-01-15   15:30
   Преследване 10 км, Жени Ж    2022-01-16   13:45
   Преследване 12.5 км, Мъже М    2022-01-16   15:45
   Етап 7 - Антхолц-Антерселва (Италия)
   Индивидуално 20 км, Мъже М    2022-01-20   15:15
   Индивидуално 15 км, Жени Ж    2022-01-21   15:15
   Масов старт 15 км, Мъже М    2022-01-22   13:50
   Щафета 4х6 км, Жени Ж    2022-01-22   16:00
   Щафета 4х7.5 км, Мъже М    2022-01-23   13:15
   Масов старт 12.5 км, Жени Ж    2022-01-23   16:15
   Олимпийски игри  - Пекин (Китай)
   Смесена щафета MX    2022-02-05   11:00
   Индивидуално 15 км, Жени Ж    2022-02-07   11:00
   Индивидуално 20 км, Мъже М    2022-02-08   10:30
   Спринт 7.5 км, Жени Ж    2022-02-11   11:00
   Спринт 10 км, Мъже М    2022-02-12   11:00
   Преследване 10 км, Жени Ж    2022-02-13   11:00
   Преследване 12.5 км, Мъже М    2022-02-13   12:45
   Щафета 4х7.5 км, Мъже М    2022-02-15   11:00
   Щафета 4х6 км, Жени Ж    2022-02-16   09:45
   Масов старт 15 км, Мъже М    2022-02-18   11:00
   Масов старт 12.5 км, Жени Ж    2022-02-19   11:00
   Етап 8 - Контиолахти (Финландия)
   Щафета 4х6 км, Жени Ж    2022-03-03   15:30
   Щафета 4х7.5 км, Мъже М    2022-03-04   15:30
   Спринт 7.5 км, Жени Ж    2022-03-05   13:45
   Спринт 10 км, Мъже М    2022-03-05   16:30
   Преследване 10 км, Жени Ж    2022-03-06   13:45
   Преследване 12.5 км, Мъже М    2022-03-06   15:40
   Етап 9 - Отепя (Естония)
   Спринт 10 км, Мъже М    2022-03-10   15:30
   Спринт 7.5 км, Жени Ж    2022-03-11   15:30
   Преследване 12.5 км, Мъже М    2022-03-12   14:00
   Преследване 10 км, Жени Ж    2022-03-12   16:15
   Смесена щафета MX    2022-03-13   13:30
   Спринтова щафета MX    2022-03-13   16:15
   Етап 10 - Холменколен (Норвегия)
   Спринт 7.5 км, Жени Ж    2022-03-17   16:45
   Спринт 10 км, Мъже М    2022-03-18   16:45
   Преследване 10 км, Жени Ж    2022-03-19   13:50
   Преследване 12.5 км, Мъже М    2022-03-19   16:00
   Масов старт 12.5 км, Жени Ж    2022-03-20   13:50
   Масов старт 15 км, Мъже М    2022-03-20   16:00
 
   IBU купа
   Етап 1 - Идре (Швеция)
   Спринт 7.5 км, Жени Ж    2021-11-25   11:30
   Спринт 10 км, Мъже М    2021-11-25   15:00
   Спринт 7.5 км, Жени Ж    2021-11-27   11:00
   Спринт 10 км, Мъже М    2021-11-27   14:30
   Преследване 10 км, Жени Ж    2021-11-28   11:00
   Преследване 12.5 км, Мъже М    2021-11-28   13:30
   Етап 2 - Шушоен (Норвегия)
   Супер спринт Квалификация, Мъже М    2021-12-01   11:00
   Супер спринт финал, Мъже М    2021-12-01   12:50
   Супер спринт Квалификация, Жени Ж    2021-12-01   14:40
   Супер спринт Финал, Жени Ж    2021-12-01   16:20
   Спринт 10 км, Мъже М    2021-12-03   11:30
   Спринт 7.5 км, Жени Ж    2021-12-03   14:45
   Масов старт - 60, 15 км, Мъже М    2021-12-04   11:30
   Масов старт - 60, 12,5 км, Жени Ж    2021-12-04   14:30
   Етап 3 - Обертилиах (Австрия)
   Индивидуално 15 км, Жени Ж    2021-12-16   11:30
   Индивидуално 20 км, Мъже М    2021-12-16   15:00
   Спринт 7.5 км, Жени Ж    2021-12-18   11:30
   Спринт 10 км, Мъже М    2021-12-18   15:00
   Смесена щафета MX    2021-12-19   11:30
   Спринтова щафета MX    2021-12-19   14:30
   Етап 4 - Душники-Здруй (Полша)
   Спринт 10 км, Мъже М    2022-01-08   11:30
   Спринт 7.5 км, Жени Ж    2022-01-08   15:00
   Спринт 10 км, Мъже М    2022-01-09   11:30
   Спринт 7.5 км, Жени Ж    2022-01-09   15:00
   Етап 5 - Брезно–Осърбле (Словакия)
   Индивидуално коротка, 12,5 км, Жени Ж    2022-01-13   11:00
   Индивидуално коротка, 15 км, Мъже М    2022-01-13   15:00
   Спринт 7.5 км, Жени Ж    2022-01-15   11:30
   Спринт 10 км, Мъже М    2022-01-15   15:00
   Преследване 10 км, Жени Ж    2022-01-16   11:30
   Преследване 12.5 км, Мъже М    2022-01-16   14:00
   Европейско първенство - Арбер (Германия)
   Индивидуално 20 км, Мъже М    2022-01-26   11:15
   Индивидуално 15 км, Жени Ж    2022-01-26   15:00
   Спринт 10 км, Мъже М    2022-01-28   11:30
   Спринт 7.5 км, Жени Ж    2022-01-28   15:00
   Преследване 12.5 км, Мъже М    2022-01-29   11:30
   Преследване 10 км, Жени Ж    2022-01-29   14:30
   Смесена щафета MX    2022-01-30   11:30
   Спринтова щафета MX    2022-01-30   14:30
   Етап 6 - Нове-Место на Мораве (Чехия)
   Спринт 7.5 км, Жени Ж    2022-02-03   11:30
   Спринт 10 км, Мъже М    2022-02-03   15:00
   Спринт 7.5 км, Жени Ж    2022-02-05   11:30
   Спринт 10 км, Мъже М    2022-02-05   15:00
   Етап 7 - Ленцерхайде (Швейцария)
   Спринт 10 км, Мъже М    2022-03-03   11:30
   Спринт 7.5 км, Жени Ж    2022-03-03   15:00
   Супер спринт Квалификация, Мъже М    2022-03-05   11:00
   Супер спринт финал, Мъже М    2022-03-05   12:50
   Супер спринт Квалификация, Жени Ж    2022-03-05   14:40
   Супер спринт Финал, Жени Ж    2022-03-05   16:20
   Масов старт - 60, 15 км, Мъже М    2022-03-06   11:30
   Масов старт - 60, 12,5 км, Жени Ж    2022-03-06   14:30
   Етап 8 - Риднау Вал-Ридана (Италия)
   Спринт 7.5 км, Жени Ж    2022-03-10   11:30
   Спринт 10 км, Мъже М    2022-03-10   15:00
   Преследване 10 км, Жени Ж    2022-03-12   11:30
   Преследване 12.5 км, Мъже М    2022-03-12   14:00
   Спринтова щафета MX    2022-03-13   11:30
   Смесена щафета MX    2022-03-13   14:00
 
   IBU купа за младежи и девойки
   Етап 1 - Мартел Вал-Мартело (Италия)
   Младежи, Индивидуално, 15 км М    2021-12-10   11:30
   Девойки, Индивидуално, 12.5 км Ж    2021-12-10   15:00
   Девойки, Щафета, 4х6 км Ж    2021-12-12   11:30
   Младежи, Щафета, 4х7.5 км М    2021-12-12   15:00
   Етап 2 - Мартел Вал-Мартело (Италия)
   Младежи, Спринт, 10 км М    2021-12-15   11:30
   Девойки, Спринт, 7.5 км Ж    2021-12-15   15:00
   Смесена щафета MX    2021-12-17   11:30
   Спринтова щафета MX    2021-12-17   15:00
   Супер спринт Квалификация, Младежи М    2021-12-18   11:30
   Супер спринт Квалификация, Девойки Ж    2021-12-18   12:45
   Супер спринт Финал, Младежи М    2021-12-18   15:00
   Супер спринт Финал, Девойки Ж    2021-12-18   16:10
   Етап 3 - Хохфилцен (Австрия)
   Младежи, Спринт, 10 км М    2022-01-12   11:30
   Девойки, Спринт, 7.5 км Ж    2022-01-12   15:00
   Младежи, Спринт, 10 км М    2022-01-14   11:30
   Девойки, Спринт, 7.5 км Ж    2022-01-14   15:00
   Смесена щафета MX    2022-01-15   11:30
   Спринтова щафета MX    2022-01-15   15:00
   Европейско първенство за младежи - Поклюка (Словения)
   Младежи, Индивидуално, 15 км М    2022-01-19   11:30
   Девойки, Индивидуално, 12.5 км Ж    2022-01-19   15:00
   Смесена щафета MX    2022-01-20   11:30
   Спринтова щафета MX    2022-01-20   15:00
   Младежи, Спринт, 10 км М    2022-01-22   11:30
   Девойки, Спринт, 7.5 км Ж    2022-01-22   15:00
   Девойки, Преследване, 10 км Ж    2022-01-23   11:30
   Младежи, Преследване, 12.5 км М    2022-01-23   15:00
   Световно първенство за младежи - Солт Лейк Сити (САЩ)
   Юноши, Индивидуално, 12.5 км М    2022-02-23   19:00
   Девойки ст., Индивидуално, 10 км Ж    2022-02-23   22:00
   Младежи, Индивидуално, 15 км М    2022-02-24   19:00
   Девойки, Индивидуално, 12.5 км Ж    2022-02-24   22:00
   Юноши, Спринт, 7.5 км М    2022-02-25   19:00
   Девойки ст., Спринт, 6 км Ж    2022-02-25   22:00
   Младежи, Спринт, 10 км М    2022-02-26   19:00
   Девойки, Спринт, 7.5 км Ж    2022-02-26   22:00
   Девойки ст., Преследване, 7.5 км Ж    2022-02-27   19:00
   Юноши, Преследване, 10 км М    2022-02-27   20:00
   Младежи, Преследване, 12.5 км М    2022-02-27   22:15
   Девойки, Преследване, 10 км Ж    2022-02-27   23:20
   Юноши, Щафета, 3х7.5 км М    2022-03-01   19:00
   Девойки ст., Щафета, 3х6 км Ж    2022-03-01   22:00
   Младежи, Щафета, 4х7.5 км М    2022-03-02   19:00
   Девойки, Щафета, 4х6 км Ж    2022-03-02   22:00
 
 

Предстоящи стартове

Харесайте нашата група


Връзки

download install for pc is now available