Списъци и резултати

28-ма позиция за Валентина Димитрова на младежката купа в Поклюка

Паралелно със Световната купа, в Поклюка (Словения) се провежда младежката купа по биатлон.

 

През днешния ден се проведоха спринтови дисциплини, а България беше представена от 8 биатлонисти.

 

Спринт, Девойки 

1. Еми Басерга  (0+1)  25:40,1
2. Паула Боте  (0+1)  +25,9
3. Франциска Пфнюр  (0+0)  +41,0

----------------------

28.  Валентина Димитрова (1+0) +2:15.2
63.  Стефани Йолова  (1+3) +4:31.8
69.  Лора Христова  (2+2) +5:09.3
83.  Лора Радковска (2+0) +7:14.3

 

Спринт, Младежи

1. Дидие Бьона  (0+1)  28:51,3
2. Юлиан Холанд  (0+0)  +7,1
3. Никлас Хартвег  (0+0)  +9,1

----------------------

78.  Васил Зашев (2+0) +4:26.7
91.  Красимир Атанасов (2+2) +5:49.9
93.  Деян Разложки (2+2) +6:41.0
104.  Николай Тодоров (5+4) +8:34.5

 

 


Повече информация
 
33-та позиция за Илиев в преследването в Хохфилцен. Победа за Бьо

Щафета на 4х6км при дамите и преследване на 12.5км. при мъжете наблюдавахме във втория състезателен ден от Световната купа в Хохфилцен (Австрия).

 

Женският тим на България завърши на последното 21-во място, а Владимир Илиев се класира 33-ти в преследването с четири сбъркани мишени.

 

Щфета 4х6км., Жени

1. Норвегия Норвегия (1+7)  1:10:04,7
2. Россия Русия (0+5)  +8,2
3. Швейцария Швейцария (1+9)  +1:04,1

----------------------

21 (Lapped).  България 

 

Пълен списък с резултати ТУК!

 

Преследване 12.5км., Мъже

1. Йоханес Тингнес Бьо (0+0+0+0)  31:27,0
2. Александър Логинов (0+0+0+0)  +33,5
3.  Емилиен Жаклен (0+0+0+0)  +40,5

----------------------

33.  Владимир Илиев (2+0+1+1) ++3:53.0
DNF  Антон Синапов 

 

Пълен Списък с резултати ТУК!

 


Повече информация
 
Резултати: Спринт - Световна купа, Хохфилцен (Австрия)

По традиция вторият кръг от Световната купа по биатлон намира място в Хохфилцен (Австрия).

 

В първия състезателен ден станахме свидели на спринтовите дисциплини в при мъжете и жените.

 

Спринт 7.5км., Жени

1. Доротея Вирер (1+0)  21:26,5
2. Ингрид-Ландмарк Тандреволд (0+0)  +5,9
3. Светлана Миронова (0+1)  +18,3

----------------------

72.  Милена Тодорова (0+2) +2:24.4
80.  Даниела Кадева (1+0) +2:39.4
90.  Мария Здравкова (1+1) +3:25.2

 

Пълен списък с резултати ТУК!

 

Спринт 10км., Мъже

1. Йоханес Тингнес Бьо (0+1)  25:07,8
2. Симон Дестийо (0+1)  +7,8
3. Александър Логинов (0+0)  +14,6

----------------------

43.  Владимир Илиев (2+1) +1:40.6
46.  Антон Синапов (0+1) +1:42.1
72.  Красимир Анев (0+1) +2:25.2
91.  Димитър Герджиков (2+1) +3:03.8

 

Пълен Списък с резултати ТУК!

 


Повече информация
 
Резултати: Индивидуално - СК за младежи, Поклюка (Словения)

Поклюка (Словения) е домакин на първия кръг от младежката Световната купа по биатлон.

 

В първия състезателен ден станахме свидетели на индивидуалните дисциплина, а България беше представена от седем състезатели.

 

Индивидуално 12.5км., Девойки 

1. Лиза Мария Шпарк  (0+0+0+1)  40:07,6
2. Эми Басерга  (0+0+2+0)  +22,7
3. Беатрис Трабукки  (0+0+0+0)  +23,5

----------------------

40.  Лора Христова (1+0+0+1) +5:16.5
54.  Валентина Димитрова (1+2+1+0) +6:38.2
78.  Стефани Йолова (1+3+1+1) +9:57.3

 

Индивидуално 15км., Младежи

1. Никлас Хартвег  (0+0+0+1)  40:46,5
2. Даниил Серохвостов (1+1+0+0)  +1:37,0
3. Макс Барчевитц (0+0+0+1)  +1:37,8

----------------------

79.  Красимир Атанасов (1+1+0+2) +11:01.2
88.  Васил Зашев (3+0+2+2) +12:42.8
98.  Деян Разложки (1+1+2+1) +14:37.6
114.  Николай Тодоров (2+4+2+4) +20:50.5

 

 


Повече информация
 
Стартов списък: Щафета, Жени - СК 1, Остерзунд (Швеция)

В последния състезателен ден от първия кръг за Световната купа по биатлон ще станем свидетели на дамската щафета на 4х6км.

 

Българският тим е в състав: Мария Здравкова, Милена Тодорова, Даниела Кадева и Любомира Пехливанска

 

Щафета. Жени (16:30ч.) 

17-1.  Мария Здравкова

17-2.  Милена Тодорова

17-3.  Даниела Кадева

17-4.  Любомира Пехливанска

 

Пълен стартов списък ТУК! (pdf)


Повече информация
 
Резултати: Щафета, Мъже - СК 1, Остерзунд (Швеция)

Щафетата на 4х7.км. беше последното състезание при мъжете от първия кръг за Световната купа в Остерсунд (Швеция). 

 

Българските момчета се представиха отлично и завършиха на 9-то място в крайното класиране.

 

Щафета 4х7.5км., Мъже

1. Норвегия Норвегия  (0+9)  1:10:30,4
2. Франция  (1+7)  +32,3
3.  Италия  (0+8)  +1:27,1
...

9. България (0+10)  +3:39,0

 

Пълен списък с резултатите ТУК!


Повече информация
 
Стартов списък: Щафета, Мъже - СК 1, Остерзунд (Швеция)

Днес ще се проведе последния мъжки старт от Световната купа в Остерзунд (Швеция). Дисциплината е щафета на 4х7.5км., а началният час е 18:30ч.

 

Българският тим е в състав: Красимир Анев, Антон Синапов, Димитър Герджиков и Владимир Илиев.

 

Щафета. Мъже (18:30ч.) 

15-1.  Красимир Анев

15-2.  Антон Синапов

15-3.  Димитър Герджиков

15-4.  Владимир Илиев

 

Пълен стартов списък ТУК! (pdf)


Повече информация
 
Стартов списък: СК 1, Остерзунд (Швеция) - Индивидуално 15км., Жени

Днес в Остерзунд (Швеция) ще се проведе индивидуалната дисциплина на 15км. за жени, част от първия кръг за Световната купа.

 

За България ще участват: Мария Здравкова, Милена Тодорова и Даниела Кадева. .

 

Индивидуално. Жени (17:20ч.) 

63.  Мария Здравкова

76.  Милена Тодорова

83.  Даниела Кадева

 

Пълен стартов списък ТУК! (pdf)


Повече информация
 
Резултати: СК 1, Остерзунд (Швеция) - Индивидуално 20км., Мъже

Индивидуално на 20км. за мъже се проведе през третия състезателен ден от Световната купа по биатлон в Остерзунд Швеция.

 

Победител в класическата дисциплина е Мартен Фуркад от Франция, а Красимир Анев не допусна грешка и завърши на 15-та позиция.

 

Индивидуално 20км., Мъже

1.  Мартен Фуркад  (0+0+0+1)  53:11,9
2. Норвегия Симон Дестийо  (0+1+0+0)  +12.7
3. Швеция Кентан Фийон Майе (2+0+0+1)  +1:50,8
...

15. Красимир Анев (0+0+0+0)  +3:47,7
57. Димитър Герджиков (0+2+0+0)   +7:09,8
68.  Владимир Илиев (2+2+2+1)   +8:05,9
94. Антон Синапов (2+2+1+2)   +3:47,7

 

Пълен списък с резултатите ТУК!


Повече информация
 
Стартов списък: СК 1, Остерзунд (Швеция) - Индивидуално 20км., Мъже

Утре в Остерзунд (Швеция) ще се проведе индивидуалната дисциплина на 20км. за мъже, част от първия кръг за Световната купа.

 

За България ще участват: Владимир Илиев, Красимир Анев, Антон Синапов и Димитър Герджиков.

 

Индивидуално. Мъже (17:15ч.) 

11.  Владимир Илиев

40.  Красимир Анев

67.  Димитър Герджиков

80.  Антон Синапов

 

Пълен стартов списък ТУК! (pdf)


Повече информация
 
Резултати: СК 1, Остерзунд (Швеция) - Спринт 7.5км., Жени

Спринтът на 7.5км. при дамите беше второто състезание за деня от първия кръг за Световната купа, който се провежда в Остерзунд (Швеция).

 

Победителка в надпреварата стана Доротея Вийер от Италия. Втора и трета завършиха Марте Ройзеланд от Норвегия и Маркета Давидова от Чехия.

 

Спринт 7.5км., Жени

1.  Доротея Вийрер  (1+0)  19:48,5
2. Норвегия Марте Ройзеланд  (0+1)  +8.6
3. Швеция Маркета Давидова (0+0)  +11.9
...

76. Милена Тодорова (2+1)  +2:52.0
81. Мария Здравкова (0+2)  +3:06.0
90.  Даниела Кадева (1+2)  +3:41.4

 

Пълен списък с резултатите ТУК!


Повече информация
 
Резултати: СК 1, Остерзунд (Швеция) - Спринт 10км., Мъже

Спринтът на 10км. при мъжете даде началото на индивидуалните състезания за сезон 2019/2020.

 

Четирима българи взеха участие в надпреварата, като най-напред от тях на 10-то място е Владимир Илиев. Първи завърши Йоханес Бьо от Норвегия. 

 

Спринт 10км., Мъже

1.  Йоханес Бьо  (1+0)  24:18,3
2. Норвегия Тарей Бьо  (0+1)  +19.0
3. Швеция Матвей Елисеев (0+0)  +19.9
...

10. Владимир Илиев (0+2)  +36.0
42. Антон Синапов (1+1)  +1:56.2
44.  Димитър Герджиков (1+0)  +1:57.9
52. Красимир Анев (0+2)  +2:05.2

 

Пълен списък с резултатите ТУК!


Повече информация
 
Стартов списък: СК 1, Остерзунд (Швеция) - Спринтове

Във втория състезателен ден от първия кръг на Световната купа в Остерзунд (Швеция) ще се проведат спринтове при мъжете и жените.

 

За България ще участват: Владимир Илиев, Красимир Анев, Антон Синапов, Димитър Герджиков, Мария Здравкова, Милена Тодорова и Даниела Кадева. 

 

Спринт. Мъже (13:30ч.) 

05.  Владимир Илиев

37.  Красимир Анев

70.  Димитър Герджиков

102.  Антон Синапов

 

Пълен стартов списък ТУК!

Спринт. Жени (16:30ч.) 

64.  Мария Здравкова

75.  Милена Тодорова

90.  Даниела Кадева

 

 

Пълен стартов списък ТУК!

 


Повече информация
 
Резултати: СК 1, Остерзунд (Швеция) - Смесена щафета

Смесеният отбор на Италия триумфира във второто състезание за сезон 2019/2020. Втори завършиха представителите на Норвегия, а на трето място са домакините от Швеция.

 

България остана на 17-то място в състав: Милена Тодорова, Мария Здравкова, Красимир Анев и Владимир Илиев.

 

Смесена щафета

1.  Италия  (0+9)  1:05:56,1
2. Норвегия Норвегия  (0+15)  +4,1
3. Швеция Швеция  (0+11)  +59,9
...
15. България (0+11)  +4:19.5

 

Пълен списък с резултатите ТУК!


Повече информация
 
Резултати: СК 1, Остерзунд (Швеция) - Единична щафета

Единичната щафета даде началото на първия кръг за СК, който се провежда в Остерзунд (Швеция) . За България в надпреварата участваха Даниела Кадева и Антон Синапов.

 

Единична щафета

1. Швеция Швеция (2+11)  36:42,1
2. Германия Германия (1+9)  +18,1
3. Норвегия Норвегия (1+16)  +40,1
...
15. България (2+14)  +3:30.1

 

Пълен списък с резултатите ТУК!


Повече информация
 
Стартов списък: Световна купа 1, Остерзунд (Швеция) - Единична и смесена щафета

Световна купа, Остерзунд (Швеция). Първите стартове от Световната купа за сезон 2019/2020 са единична и спринтова щафета. 

 

Единична щафета (14:10ч.) 

18.1.  Даниела Кадева

18.2.  Антон Синапов

 

Пълен стартов списък ТУК!

Смесена щафета (16:00ч.) 

15.1.  Милена Тодорова 

15.2.  Мария Здравкова 

15.3.  Красимир Анев 

15.4.  Владимир Илиев 

 

Пълен стартов списък ТУК!

 


Повече информация
 
Стартов списък: IBU Купа 1, Шушоен (Норвегия) - Спринтове

IBU купа, Шушоен (Норвегия) . За България в състезанията ще участват Дафинка Коева и Владимир Оряшков.

 

Спринт. Мъже (12:00ч.) 

17. Владимир Оряшков

 

Пълен стартов списък ТУК!

Спринт. Жени (15:00ч.) 

11. Дафинка Коева 

 

Пълен стартов списък ТУК!

 


Повече информация
 
Резултати: IBU Купа 1, Шушоен (Норвегия) - Спринт 7.5км., Жени

Дамският спринт на 7.5км. бе второто състезание от първия кръг на IBU купата за сезон 2019/2020, който се провежда в Шушоен (Норвегия)  . За България в надпреварата участва Дафинка Коева.

 

Спринт 7.5км. Жени

1. Каролин Ердал (1+2)  26:21,4
2. Келси Джоан Дикинсон (0+2)  +6,6
3. Марен Хамершмид (2+2)  +7,6
...
49. Дафинка Коева (5+3)  +3:05.2

 

Пълен списък с резултатите ТУК!


Повече информация
 
Резултати: IBU Купа 1, Шушоен (Норвегия) - Спринт 10км., Мъже

Мъжкият спринт на 10км. даде началото на първия кръг от IBU купата за сезон 2019/2020, който се провежда в Шушоен (Норвегия)  . За България в надпреварата участваше Владимир Оряшков.

 

Спринт 10км. Мъже

1. Лукас Фратшер (1+0)  28:33,1
2. Харолд Лемерер (0+1)  +5,7
3. Александър Андерсен (0+3)  +17,3
...
83. Владимир Оряшков (3+3)  +5:17.5

 

Пълен списък с резултатите ТУК!


Повече информация
 

Харесайте нашата група


Връзки